+48 61 814 36 31 info@rol-invest.pl


Nowa seria ciągników STW (Kubota STW34, STW37, STW40), to następcy modeli spod znaku STV. Wysoka wydajność, niezawodność, duża zwrotność i maksymalny komfort w niewielkich gabarytach. Modele Kubota STW to idealne rozwiązanie dla firm zakładających ogrody, obsługujących tereny zielone, a także zajmujących się odśnieżaniem.

Kubota STW

 Duża moc w małych gabarytach.

Podstawową zaletą traktorków spod znaków STW jest ich bardzo duża moc skompaktowana w tak małych rozmiarach. Dzięki tym maszynom możemy wykonać ciężką pracę w trudno dostępnych miejscach. Poniżej zdjęcie z wymiarami przedstawianych modeli:
wymiary ciągnika Kubota STW

Wysokoprężne silniki KUBOTA

Kubota, jako największy producent silników wysokoprężnych na świecie, słynie z niezawodności i trwałości, a silniki nieprzerwanie pracują nawet w najcięższych warunkach. W modelach STW 34, STW 37, STW 40 zostały zamontowane silniki o mocy odpowiednio: 34, 37 i 40 koni mechanicznych. Tak mocne jednostki posiadają wystarczająca rezerwę mocy i mogą pracować na najwyższych obrotach przez długie godziny. Dużą zaletą tych silników jest wysoki wzrost momentu obrotowego już w niskim zakresie obrotów silnika.


silnik kubota stw

Nowa oryginalna kabina KUBOTA

Przy projektowaniu modelu STW Japończycy od początku traktowali kabinę jako bardzo ważną wręcz integralną część całości. W efekcie tego otrzymaliśmy przestronną, a zarazem najcichszą kabinę w tej klasie ciągników. Mocno przeszklona konstrukcja, postawiona na czterech słupkach zapewnia doskonałą widoczność używanych narzędzi.


nowa przestronna kabina Kubota STW
1. Klimatyzacja przy zakupie ciągnika z kabiną jest w standardzie. Kształt kabiny oraz optymalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne zapewniają swobodny przepływ powietrza. Bez względu na to czy mamy upalne lato czy mroźną zimę – operator cały czas pracuje w idealnych warunkach.

2. Ogrzewana tylna szyba i tylna wycieraczka. Niespotykane w tej klasie ciągników system odmrażania tylnej szyby.

3. Gniazdo 12V. Ładuj swój telefon komórkowy i korzystaj z nawigacji. Oprócz tego w standardzie otrzymujemy przygotowane miejsce pod radio razem z głośnikami, oraz lampy przednie i tylne.


kabina KUBOTA STW

Solidne, niezawodne, uniwersalne…

1. Traktorki komunalne z serii STW posiadają największą prędkość transportową w swojej klasie. Maksymalna szybkość została zmierzona za pomocą GPS i wyniosła 34km/h !

2. Nowoczesny przejrzysty panel, wyświetla wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania maszyny.

3. W standardzie otrzymujemy rozbudowaną hydraulikę tylną. 1 x gniazdo pojedynczego działania, 2 x gniazda dwustronnego działania.

4. Jednoczęściowa wyprofilowana maska ułatwia prowadzenie i przyspiesza codzienną konserwacje traktorka, a dwa nowe reflektory zapewniają optymalne warunki pracy nawet w nocy.

5. 49l/min, taka jest wydajność pompy hydraulicznej w nowej serii traktorków Kubota STW. Przy takim przepływie ze spokojem napędzimy przystawki napędzane hydraulicznie.

hydraulika dodatkowa kubota stw

6. Tylny, środkowy i przedni – wałki odbioru mocy. Tylny 540 i 1000obr/min, środkowy 2500obr/min i przedni 1000obr/min.

7. System zacieśniania skrętu Bi-Speed. Najlepszy skręt w klasie przy minimalnym zużyciu opon i niszczeniu darni.

8. Tempomat – łatwe ustalenie optymalnej prędkości bez konieczności przyciskania pedału HST.

9. Wydajne wspomaganie kierownicy – pomaga w pracy z ładowaczem czołowym i ciężkimi przystawkami zawieszonymi na przednim TUZ.

przedni wom kubota

Ładowacz czołowy KUBOTA LA454ST

Ładowacz ten został zaprojektowany specjalnie dla serii STW. Główne cechy przedniego TUR’a to:

1. System samo poziomowania łyżki zapobiega wypadaniu ładunku z łyżki podczas jej opróżniania.

2. System szybkiego montażu i demontażu łyżki.

3. Trzecia sekcja hydrauliki do obsługi łyżki 4 w 1 lub używania chwytaka wideł.

4. Joystick wielofunkcyjny pozwala na sterowanie wszystkimi 3 sekcjami ułatwia i przyspiesza prace narzędziami załączonymi z przodu.

ladowacz czołowy Kubota LA454ST

 

Rol Invest
Skórzewo, ul. Krótka 30
60-185 Poznań

tel/fax:
+48 61 814 36 31

e-mail:
info@rol-invest.pl