+48 61 814 36 31 info@rol-invest.pl


KUBOTA BX2350

Po sukcesie modelu BX2200 japoński koncern postanowił kontynuować produkcję kompaktowych traktorków komunalnych spod serii BX. Główne poprawki w nowym modelu: to zwiększenie przestrzeni operatora w nowej kabinie, zaprojektowanie nowego ładowacza czołowego o zwiększonym udźwigu. Dołożono także w standardzie 4 wyjścia z przodu oraz 4 wyjścia hydrauliczne z tyłu ciągnika. Zaokrąglona maska poprawiła znacznie widoczność operatora.

 Kubota BX 2350 – ciągnik kompaktowy

bx2350 wyglad

 

 

 

Mimo, że ciągniczek BX2350 gabarytowo niewiele różni się od zwykłego traktorka ogrodowego, jest on znacznie bardziej wydajny i wszechstronny. Model ten, zbudowany na bazie kultowej kosiarki G23, dzięki swojej kompaktowej budowie idealnie nadaje się do prac w ciasnych alejkach i niewielkich ogrodach. Zmieniony układ pedałów przód-tył napędu HST, oraz dźwigni od blokady dyferencjału, sprawiły, że operator ma naprawdę sporo miejsca na nogi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silnik 3 cylindrowy i napęd na 4 koła!

silnik BX2350

 

 

Nowy Bx2350 został wyposażony w ulepszony silnik Diesla o mocy 25KM. Silnik chłodzony cieczą zapewnia długą żywotność oraz niezawodność. Tak duża moc w tak małym ciągniku kompaktowym sprawia, ze praca z ładowaczem czołowy oraz przystawkami do szeroko rozumianej obsługi trawnika nie stanowi żadnego problemu.

 

 

 

naped na 4 koła i wspomaganie kierownicy Bx2350

 

Wytrzymały, z możliwością rozłączenia, napęd na 4 koła (4WD) poprawia przyczepność i wydajność pracy z ładowaczem oraz innymi narzędziami. Wspomaganie kierownicy sprawia, że grząski i nierówny teren nie jest już problem.

 

 

 

Liczne udogodnienia dla operatora!

bogate wyposażenie traktorka bx 2350

 

 

Nowy ulepszony panel wyświetlacza, został wyposażony w obrotomierz, licznik motogodzin oraz wskaźnik poziomy paliwa. Także migacze, klakson i światła są teraz obsługiwane jednym przyciskiem. Dla wygody operatora jest także miejsce na kubek oraz gniazdko 12V, gdzie można podłączyć ładowarkę do telefonu lub GPS.

 

 

 

 

Hydraulika i tylny TUZ w standardzie!

tylni tuz i hydraulika BX2350

 

 

 

Trójpunktowy układ zawieszenia kategorii I o udźwigu 550kg, pozwala podpiąć pod traktorek BX2350 niezliczoną ilość narzędzi roboczych. Kosiarka bijakowa, glebogryzarka, pług do orki, glebogryzarka separacyjna czy posypywarka piasku i soli to żaden problem dla tej maszyny.

 

 

Na wyposażeniu standardowym ciągnika Kubota BX2350 dostają Państwo 4 wyjścia hydrauliki z przodu, jak i 4 niezależne wyjścia hydrauliczne z tyłu. Poręczny Joystick pozwala na sterowanie przednimi narzędziami z niezwykłą łatwością. Chcesz podpiąć ładowacz czołowy LA243, szczotkę czy pług do śniegu? Nie ma żadnego problemu.

 

 

 

 

Kosiarka z możliwością zbierania, ładowacz czołowy, glebogryzarki, pług do śniegu – czyli co możemy podłączyć do kompaktowego BX2350 !

 

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć Bx2350 z przystawkami które można do niego zastosować.

kosiarka i glebogryzarka z ciągnikiem bx2350 kosiarka między osiowa z koszem kubota ładowacz czołowy kubota la243

 

 

 

Rol Invest
Skórzewo, ul. Krótka 30
60-185 Poznań

tel/fax:
+48 61 814 36 31

e-mail:
info@rol-invest.pl