+48 61 814 36 31 info@rol-invest.pl
Rol Invest
Skórzewo, ul. Krótka 30
60-185 Poznań

tel/fax:
+48 61 814 36 31

e-mail:
info@rol-invest.pl

Premiera modelu Kubota M7.

Sukces marki Kubota w Polsce w segmencie rolniczym, skłonił Japoński koncern do jeszcze szerszego wejścia na nasz rynek. Koncern wprowadzi 3 nowe modele, które 26 września w miejscowości Beautheil pod Paryżem miały swoją premierę. Japoński producent zaprezentował zupełnie nową gamę ciągników serii rozpoczynającej się od M7. To aż trzy modele z silnikami o maksymalnej mocy 170 KM.

W sprzedaży od Czerwca.

Nowa linia mocnych ciągników zostanie wypuszczona do sprzedaży w czerwcu 2015r. Modele te mają umieścić markę Kubota w głównym nurcie marek ciągników rolniczych. Trzy modele o mocach: 130km, 150km i 170km będą do wyboru w dwóch wariantach skrzyni biegów. Rolnik, w zależności od potrzeb i wykonywanych zadań, będzie mógł wybrać model powershift z 24 biegami przód-tył, lub bezstopniową przekładnie CVT.  Oprócz tego użytkownik w standardzie otrzyma: 12 calowy dotykowy wyświetlacz monitorujący m.in: spalanie, stan silnika, połączenia i ustawienia hydrauliki.


kubota M7
Nowoczesna kabina postawiona na 4 słupkach zapewnia perfekcyjną widoczność dla operatora. A przeszklony, otwierany dach, pozwala na swobodne operowanie ładowaczem czołowym nawet w jego najwyższym punkcie!

Ciągnik został zbudowany w nowej fabryce Kuboty we francuskiej Dunkierce. Zamontowany w nim 4 cylindrowy silnik, dzięki zastosowaniu systemów: DPF i SCR spełnia najsurowsze normy emisji spali TIER IV. Rezultatem tego jest jeden z najbardziej przyjaznych środowisku ciągnik w tej klasie mocy.


ciagnik kubota m7

Kubota planuje sprzedać 3000 modeli tych ciągników  w Europie do 2017r. Jest to jedna z części strategii koncernu na coraz szersze przejęcie rynku rolniczego. Oprócz wprowadzenia nowego modelu M7, firma będzie nadal udoskonalać i polepszać swoje dotychczasowe modele. W ślad za tym na rynek zostaną wprowadzone dwa nowe modele z serii M-GX – M10oGX- II oraz M128GX-II. W ten sposób poszerzają swoją ofertę do czterech modeli: M100GX, M110GX, M128GX i M135GX.

Projekt „Kubota Care” wprowadzony w 2014 będzie kontynuowany również w tym roku. Obejmuję on pełną opiekę gwarancyjną przez 5 lat użytkowania ciągnika z serii M.

 

wróć

Dodaj komentarz