+48 61 814 36 31 info@rol-invest.pl
Rol Invest
Skórzewo, ul. Krótka 30
60-185 Poznań

tel/fax:
+48 61 814 36 31

e-mail:
info@rol-invest.pl

Krok do przodu – czyli ciągniki Kubota serii STW

Japoński koncern rozszerza swoją ofertę o nową serie kompaktowych ciągników serii KUBOTA STW. Jest to następca modeli STV w którym przede wszystkim jeszcze bardziej poprawiono osiągi i komfort pracy operatora. Traktory te skierowane są do firm utrzymujących porządek i zieleń w mieście. Dobrze spisują się w zimowym utrzymaniu mniejszych dróg i ścieżek osiedlowych. Pomogą także w sadzie w różnego rodzaju lżejszych pracach.

Dostępne będą trzy modele: STW 34, STW 37 i STW40. Małe gabaryty tych ciągników, duża moc i wydajność pompy hydraulicznej rzędu 30l/min pozwalają na pracę z szerokim wachlarzem oprzyrządowania w miejscach, gdzie duży ciągnik nie jest w stanie wjechać.

Wszystkie trzy modele można zamówić z oryginalną kabiną. Czterosłupkowa z zakrzywioną przednią szybę kabina daje nam widoczność 360 stopni co bardzo ułatwia prace z ładowaczem czołowym oraz narzędziami zaczepianymi z tyłu. Optymalnie umieszczone nawiewy klimatyzacji, a także wycieraczki szyb przedniej i tylnej pozwalają na prace w każdych warunkach i o każdej porze roku. Innym dodatkiem do kabiny jest bardzo funkcjonalne gniazdo zapalniczki 12V. Bez problemu naładujemy telefon lub podłączymy nawigację GPS. Poniżej widok z kabiny z pozycji operatora:

kabina kubota STW
Wszystkie modele KUBOTA STW są wyposażone we wspomaganie kierownicy, które idealnie sprawdza się w ciasnych zakątkach parków czy osiedli, a także zdecydowanie ułatwia pracę z ładowaczem. Standardem w tych ciągnikach jest system zacieśnienia skrętu Bi-Speed Turn, który pozwala skręcać szybciej, ciaśniej i płynniej. Specjalny mechanizm luzujący tylny napęd zabezpiecza przed zniszczeniem darni przez tylne opony.

Nowe ciągniki STW dostępne są w 3 zakresach mocy: 34km, 37km, 40km. Wszystkie wyposażone są w wysokoprężne silniki, które maksymalną moc osiągają przy 2700rpm. Duży wzrost momentu obrotowego jest przydatny podczas pracy przy małych prędkościach, a także do przemieszczania się. Traktorki serii STW osiągają 24,1 km/h i jest to najlepszy wynik w swojej klasie sprawdzony w niezależnych testach za pomocą systemu GPS.


kubota STW 37

Wreszcie nowa seria oferuje 2 prędkości tylnego WOM oraz jedną prędkość WOM’u środkowego w standardzie.

Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się w sekcji traktorki.

wróć

Dodaj komentarz